výtvarník výrobků, desinatér

TONAK a.s. Jihočeský kraj, Strakonice
Plný úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- jedná se o práci v textilní výrobě, narhování a vytváření pletařských modelů a vzorů, spolupráce s výrobou a technologií, příprava výrobních podkladů
Jaké by měly být znalosti /zkušenosti uchazeče/uchazečky?
-SŠ/VŠ vzdělání textilního směru podmínkou (nejlépe módní návrhář, pletař),
-Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office),
-Komunikační a organizační dovednosti,anglický jazyk na komunikativní úrovni,
-Komplexní analytické myšlení s přesahem k inovacím a novým postojům a myšlenkám,
-Flexibilita a schopnost odolávat konzervativním přístupům s trvalou snahou o dosažení stanovených cílů
co můžeme nabídnout?
Práci na 1 směnu, pružnou pracovní dobu, pracovní doba 37,5hod/týden
Pracovní poměr na dobu určitou s možností na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky Po-St: 9:00-11:00 hod., Bc. Vondrysová Anna Ing., tel.: 383605313, e-mail: anna.vondrysova@tonak.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TONAK a.s.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Jihočeský kraj, Strakonice
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.10.2022