Dělníci potravinářské výroby - středisko Sklad přepravních obalů

MP Krásno, a.s. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

21000 — 25000 Kč

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - STŘEDISKO SKLAD PŘEPRAVNÍCH OBALŮ
Volné víkendy! Pouze ranní směny (1 týden 6:00-14:30 hodin, 1 týden 7:00-15:30 hodin).
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici a zdravotní způsobilost, zručnost a důslednost, zodpovědnost a spolehlivost, časovou flexibilitu, VZV výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: přebírá a eviduje počty přijatých špinavých přepravek, palet a zodpovídá za správnost uvedeného množství na dokladech; vydává přepravní obaly dodavatelům; čistí přepravky, plastové palety a Big boxy, včetně odstraňování etiket a jejich následné odeslání na místo určení; přebírá vratky, ukládá do chladírny; provádí úklid a dezinfekci příjímací haly
a rampy; vykonává pomocné práce dle provozních potřeb a pokynů nadřízeného; v případě nutnosti zastupuje logistika přepravních obalů, včetně třídění dokladů a její evidence do informačního systému.
NABÍZÍME: jistotu stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí; zaměstnanecké balíčky (maso/uzenina) v min. hodnotě 200,- Kč/týden; roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea; až 6 dnů sick days; příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc; každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč; závodní stravování (snídaně, obědy, večeře - výběr ze dvou jídel); příspěvek na dopravu/ubytování (bydliště vzdálenější 25 km); odměna za doporučení nového kolegy 10.000,- Kč; údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii; vedení účtu u KB a ČSOB zdarma; konkurenční nabídky na energii, plyn a tarify volání; právní poradenství pro zaměstnance; týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem); kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA; slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů; firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 7:00 hodin na čísle 571 855 282 nebo e-mailem na prace@krasno.cz, zn. Přepravní obaly.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MP Krásno, a.s.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.9.2022