Organizační pracovník / pracovnice v Pobytovém středisku Kostelec n. Orl. a Integračním azylovém středisku Jaroměř

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

19730 — 28920 Kč

Přihlášky do VŘ (včetně životopisu a motivačního dopisu) zasílejte do 20.8. 2022 na e-mailovou adresu prijemkostelec@suz.cz.
Případné bližší informace telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hodin.
Požadujeme:
- znalost angličtiny nebo ruštiny
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita
- trestní bezúhonnost.
Náplň práce:
- administrativní a organizační podpora pracovníkům Oddělení práce s klienty
- správa budovy Integračního azylového střediska v Jaroměři
- služební cesty za klienty umístěnými v Integračním azylovém středisku, zajištění doprovodu
- spolupráce s orgány státní správy, nevládními organizacemi a dalšími externími subjekty.
Nabízíme:
- FKSP, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
- benefity pro zaměstnance, jazykový bonus
- platové zařazení v 9. platové třídě (1. - 12. st., dle praxe) + osobní příplatek, příplatek za práci s klienty
- PP na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

  • Zaměstnavatel: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 19730 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.8.2022