Energetik / energetička

BOHEMILK, a.s. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

Kontakt e-mailem na adresu marie.hruskova@bohemilk.cz.
Požadavky:
- vzdělání SŠ s odbornou praxí nebo VŠ v daném oboru
- analytické myšlení, pečlivost, tvůrčí přístup, komunikační dovednosti, organizační schopnosti
Popis pozice:
- vedení celého střediska kotelny, chlazení, tlakového vzduchu a rozvodů, dusíkové stanice a rozvodů, vodního hospodářství v areálu závodu - pitná, užitková, kondenzát, freonové hospodářství
- spolupráce s vodohospodářem - ekologem společnosti
- sledování a vyhodnocení spotřeby elektrické energie, plynu, tepla, vody chlazené a ostatní
- zpracování požadovaných reportů
- zajišťování funkcí energetických zdrojů a rozvodů
- zpracování, spravování a udržování dokumentace a evidence požadovanou právními předpisy
- jednání s úřady a dalšími institucemi v oblasti energetiky
- implementace legislativních požadavků do procesů
- spolupracuje s technicko - investičním ředitelem na investičních projektech energetiky
- aplikuje požadavky na údržbu a zároveň s mistrem údržby je realizuje
- zabezpečuje a kontroluje činnost externích firem při údržbě, službách a revizích energetických zařízení
- spolupracuje s interními techniky - BOZP, PO, metrologie, mistry výroby, údržby a skladů
- zabezpečuje návrhy na zlepšení provozu s cílem úspor energií
- sjednává diagramy odběrů energií s externími firmami včetně smluvních vztahů
- vykonává kontrolní činnosti externích firem při stavebních opravách v areálu
- plní další úkoly od nadřízeného technicko - investičního ředitele.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- výkonnostní a motivační odměny
- 25 dnů dovolené, 2 dny Sick days
- příspěvek Cafeteria
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní pojištění, na penzijní připojištěníí
- možnost ubytování.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMILK, a.s.
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.8.2022