ASISTENT / ASISTENTKA PRODEJE

VersaCo s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

22500 — 25500 Kč

Detail pracovní pozice

- Možnost prodloužení PP
- Náplň práce: obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, doplňování zboží, práce s pokladnou, starost o chod prodejny
- Požadujeme: komunikativnost, schopnost navázat kontakt se zákazníkem, prokazatelnou praxi na obdobné pozici, základní znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem
- Nabízíme: zaměstnanecké slevy, stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti, příjemný kolektiv, stravenky v hodnotě 150 Kč za odpracovanou směnu, příspěvek 500 Kč na životní / penzijní připojištění
- V případě zasílejte životopisy na email: mkroupova@versaco.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: VersaCo s.r.o.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 22500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 26.8.2022