OPERÁTOR / OPERÁTORKA v reklamní tiskárně (textil)

Tiskárna LD.PRINT, spol. s r.o. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazekZkrácený úvazek

23000 — 30000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 25 hodin týdně).
Pozice je vhodná i pro osobu zdravotně znevýhodněnou.

Pracovní náplň: práce v reklamní tiskárně textilu, aplikace potisků na textil, vyšívání, příprava výroby.

Kontakt - pan Bartoš Jan, tel.: +420 608 433 845, e-mail: jbartos@potisktricek.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Tiskárna LD.PRINT, spol. s r.o.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 26.9.2022