SKLADNÍK/SKLADNICE

HACO, spol. s r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- obsluha manipulační techniky
- manipulace se zbožím a materiálem
- práce naskladnění a vyskladnění
- příjem a výdej zboží
- reklamační řízení
- expedování výrobků dle objednávek
- tvorba a tisk interních etiket
- doplňování katalogových karet
- inventury roční a preventivní
- optimalizace logistického uspořádání
- pravidelné doplňování pozic
- práce s PC, terminály (EAN kódy) a tiskárnami etiket
- správa a údržba manipulační techniky
- zastupitelnost zaměstnanců ve středisku logistika
Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou technického směru
- ochota pracovat na dvě směny - pondělí až pátek
- manuální zručnost, bezchybnost, pečlivost, produktivita
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, časová flexibilita
- schopnost a ochota učit se novým věcem
- technické myšlení a dobré organizační schopnosti
- praxe ve skladovém hospodářství vítána
- praxe s řízením vysokozdvižného vozíku předností
- základy angličtiny
Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, pololetní a roční odměny a další…)
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- čisté a příjemné pracovní prostředí
- možnost dalšího vzdělávání (specifická školení)
- 25letou historii firmy
- prosperující a stabilní společnost i v dobách krize
- možnost pracovního růstu
Nástupní mzda bude po zapracování upravována v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích.
Doba zaměstnání: od 10/2022 (dle dohody)
Mzdové rozpětí: od 25.000,- Kč/ měsíc (dále neomezeně dle schopností a znalostí)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: HACO, spol. s r.o.
  • Termin: 1.10.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.11.2022