asistent/ka prodeje

FD SPORT s.r.o. Ústecký kraj, Louny
Plný úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

místo výkonu práce: Chlumčany č.p. 174
439 03 Chlumčany u Loun,
Požadujeme: Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. Ovládání PC, psaní všemi deseti výhodou.
Náplň práce: obsluha na prodejně se sportovním oblečením, obsluha zákaznické linky, písemná komunikace se zákazníky, popis prodávaných produktů na webu, PC úprava nových produktů, občasné balení balíků, naskladňování nových produktů, marketing na sociálních sítích - různorodá zajímavá práce.
mzda dle schopností a výkonu
kontakt:tel.: 777300356, e-mail: forgac@fdsport.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: FD SPORT s.r.o.
  • Termin: 20.7.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Louny
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2022