Šička/ Krejčí

Petit Lulu s.r.o. Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

20000 Kč

Petit Lulu je ryze česká rodinná firma zabývající se výrobou a prodejem dětských látkových plen a dalších výrobků. Naše historie se začala psát v roce 2012. Působíme na trhu v ČR a z 80 % v zahraničí. Klíčová je pro nás kvalita a klientský servis. Máme rádi smysluplnou práci. Podporujeme ekologii, jsme otevření a slušnost, spravedlnost jsou pro nás důležitou součástí naší firemní kultury. Více o nás a příběhu našich látkových plen naleznete na www.petitlulu.cz

Aktuálně hledáme nového člena týmu: Hledáme zručné a šikovné šičky/krejčí

Náplň práce
- šití na průmyslových šicích strojích (jednojehla, cik-cak, overlock)

Požadujeme
- nutná zkušenost a praxe s šitím na průmyslových strojích
- kvalitní zpracování zadané práce
- pracovitost, spolehlivost a pečlivost
- chuť se učit

Nabízíme
- práce na HPP
- jednosměnný provoz, práce v Jablonci nad Nisou
- pracovní doba 6:00 - 14:30
- příjemné zázemí rodinné firmy
- stravenky, káva zdarma, sleva na naše výrobky
- úkolová mzda, výdělek dle šikovnosti
- dlouhodobá spolupráce, v případě spokojenosti, automatické prodloužení pracovní smlouvy

Své životopisy (bez toho nelze uchazeče do výběrového řízení zařadit) zasílejte na e-mail: simona.strnadkova@petitlulu.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Petit Lulu s.r.o.
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.9.2022