Logistik dopravy

MP Krásno, a.s. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
uživatelská práce s PC, znalost MC Office (Word, Excel), nadšení učit se novým věcem, přesnost, spolehlivost, aktivní přístup, rozhodnost, samostatnost, organizační a výborné komunikační schopnosti (asertivitu), týmové myšlení, řidičský průkaz: sk. B
Náplň práce:
denní plánování rozvozových tras a převozů, vystavování přepravních dokumentů, podkladů
komunikace s řidiči, kolegy z ostatních středisek, subjekty zajišťujícími dopravu, zákazníky
sledování a vyhodnocování ekonomických ukazatelů realizovaných přeprav, operativní práce ve všech SW aplikacích dopravy MP Krásno a.s.
Výhodou:
zájem o oblast dopravy/logistiky, ovládání různých webových programů, AJ nebo NJ na základní úrovni
Zaměstnanecké výhody: práce na hlavní pracovní poměr, zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, roční bonusy, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, až 6 sick days , každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, vedení účtu u KB a ČSOB zdarma, lázeňské pobyty, zaměstnanecké balíčky, konkurenční nabídky na energii, plyn a tarify volání, očkování proti chřipce, atd.

Možnost prodloužení doby určité.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MP Krásno, a.s.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.8.2022