plánovač/ka výroby

GESTAMP LOUNY s.r.o. Ústecký kraj, Louny
Plný úvazek

30000 Kč

místo výkonu práce:Průmyslová zóna Triangle č.p. 61 Velemyšleves
Požadujeme:
- dokončené SŠ vzdělání
- znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě podmínkou
- předchozí praxe na obdobné pozici v automotive výhodou
- zkušenost s plánováním výroby výhodou
- IT schopnosti - Microsoft Excel podmínkou, SAP výhodou
- analytické myšlení
- organizační schopnosti
Náplň práce:
- plánování/kontrola výrobního procesu na základě EDI odvolávek
- plánování/kontrola výrobních kapacit
- zabezpečení včasných dodávek materiálu pro potřeby výroby
- sledování plnění výrobních termínů
- navrhování opatření k efektivnějšímu využití zdrojů
- analýza výrobních prostojů
- úzká spolupráce s ostatními odděleními
Zaměstnanecké výhody5): Zajímavé platové ohodnocení
13.plat
Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
25 dní dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Plně dotované stravné
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Cafeteria
Další firemní benefity
kontakt: mpodmanicka@cz.gestamp.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Louny
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2022