Řidič MKD

MORAVIA ŘETĚZY a.s. Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

20000 — 60000 Kč

Detail pracovní pozice

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: pravidelná přeprava ve státech CZ, SK, HU, DE, příležitostně DK nebo BE, nakládka a vykládka zboží
- Požadavky: Praxe v řízení nákladních automobilů min. 2 roky, Profesní průkaz řidiče, Karta řidiče, Řidičský průkaz - skupina C + E
- Výhodou (nikoliv podmínkou) dorozumívací znalost cizího jazyka
- Nabízíme: PD Po - Pá, víkendy volné, Základní mzda + diety + odměny, Pravidelnou přepravu, Služební telefon, Nástup dle dohody
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: transport@moravia-retezy.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MORAVIA ŘETĚZY a.s.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 16.9.2022