NÁKUPČÍ

YSSEN TOOLS s.r.o. Ústecký kraj, Most
Plný úvazek

24000 — 28000 Kč

Detail pracovní pozice

NÁKUPČÍ

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici nákupčí pro společnost YSSEN TOOLS s.r.o.

Společnost vznikla v roce 1992 a jsme na trhu již 30 let. Jsme parta profesionálů a techniků, kterou stále baví technické novinky. Díky velkému portfoliu dodavatelů jako např. Narex, Gola, Bosch, Knipex aj, tak dokážeme nabídnout rozmanité druhy nářadí tak abychom uspokojily všechny potřeby našich zákazníků.

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE BUDE OBSAHOVAT:

Nákup veškerého zboží a jeho včasné dodání
Zpracování nákupních a prodejních ceníků
Zakládání nových a editace stávajících produktů
Starost o skladové zásoby
Podpora a komunikace s obchodním oddělením
Komunikace s dodavateli

NABÍZÍME:

Motivační ohodnocení
Smlouvu na HPP (na dobu neurčitou)
Stravenky
Zajímavou a různorodou náplň práce
Ranní směny od 7:00 do 15:30
Mzda 24 000 až 28 000,- hrubého

POŽADUJEME:

SŠ vzdělání s maturitou
Technické myšlení
Znalost práce s MS Office
Znalosti nářadí a přidruženého sortimentu je výhodou
Ochotu učit se novým věcem
Samostatnost
Pečlivost

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na email: zizka@yssentools.cz, pan Žižka Karel, tel.č.: 723 160 790 (Po-Pá - 9,00 -15,00 hod.)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: YSSEN TOOLS s.r.o.
  • Termin: 14.7.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Most
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.9.2022