Pomocníci v kuchyni

Bufet.cz s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazekZkrácený úvazek

118 — 130 Kč

pracovní náplň: příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři/kuchařce, smažení řízků, sýrů...a další činnosti. Jsme chráněná dílna, požadujeme osoby starší 18ti let, vhodné pro osoby invalidní a osoby zdravotně znevýhodněné. Ochota učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy. Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen. Je možné zaměstnat osobu ve 3.stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek. Závodní stravování zdarma, podniková slevová stravovací karta. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 10.00h. do 16.00h.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bufet.cz s.r.o.
  • Termin: 13.7.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 118 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.9.2022