Specialista hypotečního centra

Broker Consulting, a.s. Středočeský kraj, Mladá Boleslav
Plný úvazek

60000 Kč

Detail pracovní pozice

Prvotní kontakt:
E-mail: monika.radikovska@bcas.cz

Jsme jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu, která dokázala efektivně propojit dva prestižní obory s vysokým potenciálem - finance a reality. Od roku 1998 jsme získali na českém trhu důvěru více než 640 000 klientů.

Na naší prémiovou pobočku OK POINT v Mladé Boleslavi hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici

SPECIALISTA/KA HYPOTEČNÍHO CENTRA

Jste již ostřílený specialista či specialistka na hypotéky a chcete se stát součástí týmu, který si Vás bude vážit a ocení Vaše znalosti? Hledáte nové výzvy pro Vaši kariéru? Přijďte si k nám popovídat o možnostech spolupráce. Získáte možnost participovat na obchodních výsledcích pobočky či mít odměny dle Vašich osobních výsledků.

Co nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- základní fixní mzdu 60 000 Kč
- odměny, které nemají strop
- zázemí prestižní české společnosti, která neustále roste
- moderní pracovní prostředí a nejmodernější technologie
- možnost kariérního růstu
- propracovaný systém vzdělávání
- balíček benefitů šitý na míru (dovolenou navíc, zdravotní volno, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, multisport kartu, cafeterii)

Jaká je náplň práce:
- především zúročíte své předchozí zkušenosti a znalosti
- naučíme Vás něco nového a Vy naučíte něco nového nás
- budete klientům poskytovat profesionální poradenství v oblasti financování bydlení
- budete budovat dlouhodobé vztahy se stávajícími i novými klienty
- Vašim klientům budete navrhovat optimální řešení jejich potřeb
- budete si organizovat schůzky s Vašimi klienty
- nedílnou součástí práce je i aktivní získávání nových klientů
- budete se i nadále vzdělávat v oboru

Co požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- předchozí zkušenosti z oblasti financování bydlení podmínkou
- obchodního ducha a zanícení pro obchod
- vynikající organizační a komunikační dovednosti
- reprezentativní vystupování a vzhled
- velmi dobrou znalost MS Office
- chuť neustále na sobě pracovat a zdokonalovat se v oboru
- čistý trestní rejstřík

ODKAZ NA INZERÁT: https://www.financehofman.cz/volne-pracovni-pozice/specialista-hypotecniho-centra/

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Broker Consulting, a.s.
  • Termin: 11.7.2022
  • Místo: Středočeský kraj, Mladá Boleslav
  • Plat: od 60000 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 11.10.2022