Fyzioterapeut/ka

Malyra s.r.o. Středočeský kraj, Mladá Boleslav
Plný úvazek

28500 — 30100 Kč

Detail pracovní pozice

Prvotní kontakt:
tel.: 777 831 749,
e-mail: katerina.pencova@malyra.cz

Malyra s. r. o. je poskytovatel zdravotních služeb a již od roku 1998 naším klientům poskytujeme nelékařské zdravotní služby formou domácí zdravotní péče, ambulantní a domácí fyzioterapie - rehabilitace.
Hledáme posilu do týmu - fyzioterapeuta či fyzioterapeutku pro naše středisko v Mnichově Hradišti.

Co Vás čeká a nemine:
o poskytování zdravotní péče v souladu s právními předpisy a standardy
o provádění zdravotní péče v souladu s harmonogramem, indikací lékaře a s ohledem na aktuální zdravotní stav klienta
o vedení zdravotnické dokumentace
o prevence, edukace a poradenství za účelem udržení nebo obnovení pohybových funkcí
o doporučení ergonomické úpravy bydliště a pracoviště pacientů v rámci prevence poruch

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:
o vzdělání v oboru fyzioterapeuta
o kladný vztah k pacientům

Co Vám můžeme nabídnout:
o nabízíme práci, která má smysl, přátelský kolektiv
o 25 dní dovolené
o slevy na regenerační služby
o další vzdělávání v oboru
o stravenky v hodnotě 131,- Kč za každý odpracovaný den s příspěvkem od zaměstnavatele

V případě, že Vás naše nabídka oslovila a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás:)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Malyra s.r.o.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Středočeský kraj, Mladá Boleslav
  • Plat: od 28500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 11.10.2022