Doplňovač/ka zboží - určeno pro OZP/OZZ

BM ČESKO s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazekZkrácený úvazek

17900 Kč

Detail pracovní pozice

Pozice je určena pro OZP/OZZ.
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici doplňovač/ka zboží. Možnost práce na zkrácený úvazek.
Pracovní náplň: doplňování regálů, starost o kvalitní prezentaci zboží, kontrola zboží, pomoc při inventurách, přestavbách, roznášení letáků.
Požadujeme: alespoň základní vzdělání, spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme: HPP, zajímavé mzdové ohodnocení, dobrý pracovní kolektiv, zázemí stabilní společnosti.
Nástup možný ihned.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BM ČESKO s.r.o.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 17900 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.9.2022