KNIHOVNÍK / KNIHOVNICE v úseku periodik

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

19730 — 28920 Kč

Detail pracovní pozice

V současné chvíli hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici knihovnice/knihovník v úseku periodik v Oddělení prezenčních služeb.
- Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou (výhodou v oboru knihovnictví nebo informačních služeb), popř. odpovídající rekvalifikaci; praxi v oblasti knihovnictví minimálně 2 roky výhodou, jsme schopni zaškolit i šikovného absolventa; výbornou jazykovou způsobilost v češtině; znalost AJ nebo NJ minimálně na úrovni maturitní zkoušky (B1) výhodou; dobrou počítačovou způsobilost; výhodou znalost systémů Aleph, Primo a orientace ve vybraných elektronických informačních zdrojích (Ebsco, PressReader, Digitální knihovna SVK HK atd.); komunikativnost, aktivní přístup, samostatnost, flexibilitu a schopnost zvládat zátěž; bezúhonnost
- Pracovní nápln: zajišťujete běžný chod oddělení ve dvousměnném provozu včetně sobotních služeb (cca 10 sobot ročně); poskytujete referenční a bibliografické informace a prezenční výpůjční služby čtenářům knihovny; zajišťujete aktivaci parkování v areálu knihovny a registraci použití multifunkčních tiskových zařízení čtenářům knihovny
- Nabízíme: zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek ve zkušeném kolektivu; klidné pracovní prostředí, pracovní úkoly se daří plnit v běžné pracovní době; základní nástupní mzdu v rozmezí tarifní třídy 8 podle odbornosti a doložené praxe; odměny za pracovní aktivitu v podobě osobního ohodnocení po zapracování; pružná pracovní doba; 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days ; podporu při zájmu o zvyšování své odbornosti, vzdělávací kurzy a školení; možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy angličtiny); stravenky; parkování přímo v areálu knihovny ; možnost využití služeb knihovny zdarma pro sebe i své rodinné příslušníky
- V případě vašeho zájmu nám neváhejte zaslat váš strukturovaný životopis a motivační dopis, ze kterého se rádi dozvíme, proč by vás bavilo pracovat právě u nás. Nezapomeňte také přiložit kopii dokladu o požadovaném vzdělání. Veškeré dokumenty zašlete na e-mailovou adresu jitka.cerna@svkhk.cz nebo písemně na adresu: Hradecká 1250, 500 03 Hradec Králové. O přijetí vámi zaslaných dokumentů vás budeme informovat nejpozději do týdne. S vybranými kandidáty se rádi potkáme při osobním pohovoru.
- Zaslané podklady k výběrovému řízení knihovna nevrací. Po uzavření výběrového řízení je skartuje. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit a nevybrat žádného z uchazečů.
- Informace k organizaci výběrového řízení vám podá Jitka Černá na telefonu 494 946 244 nebo e-mailu jitka.cerna@svkhk.cz.
- Informace k pracovní náplni vám podá Mgr. Gabriela Holečková na telefonu 494 946 256 nebo e-mailu gabriela.holeckova@svkhk.cz.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Mám zájem o pozici

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 19730 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.7.2022

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.