UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA

Domov U Biřičky Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

18390 — 18390 Kč

- Pracovní podmínky: jednosměnný provoz, pevná pracovní doba 6.00hod - 14.30hod, 1x za 14 dní sobota a neděle 6.00hod - 14.30hod
- Požadujeme: doložení dokladu o dokončeném studiu, doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B (případně zajistíme na náklady organizace), doložení výpisu z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost kolektivní spolupráce, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- Náplň práce: komplexní úklid oddělení (úklid podlahových ploch, pokojů, sociálních zařízení, kanceláří, jídelních prostor apod, dezinfekční práce, zalévání květin, údržba a obsluha mycího stroje, dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele.
- Žádáme o zaslání strukturovaného životopisu.

- Nabízíme: zázemí silné příspěvkové organizace, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017Sb, po zapracování osobní příplatek, příplatky za soboty,neděle, svátky, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na masáže, kulturu, sportovní akce, rekreace, týmové akce,
ubytování zaměstnanců mezi směnami zdarma a v jednolůžkových pokojích, další benefity do výše 22 000,-Kč

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (pondělí až pátek, 8:00 - 15:30, kontaktní osoba: Dvořáková Markéta, tel.: 702 229 104, e-mail: mdvorakova@ddhk.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Domov U Biřičky
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 18390 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2022