Pracovníci ostrahy, vrátný

1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. Liberecký kraj, Semily
Zkrácený úvazekDohoda o provedení práce

97 — 106.5 Kč

Do naší společnosti přijmeme pracovníky/ce na pozici Vrátný/á - Strážný/á, na DPP

Požadujeme:
Bezúhonnost - čistý výpis z rejstříku trestů
Spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, chuť do práce

Nabízíme:
Zkrácený pracovní úvazek
Pravidelný měsíční příjem
Fyzicky nenáročnou práci

Náplň práce:
12 hodinové směny - denní/ noční
Pochůzková činnost
Práce s PC a kamerovým systémem
Evidence návštěv, evidence pošty, přepojování tel. hovorů, evidence vjezdu a výjezdu vozidel do areálu
Kontrola objektu atd.

kontakt: e-mailem, telefonicky 8:00 - 16:00 hod. - pracovní dny

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.
  • Termin: 30.6.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Semily
  • Plat: od 97 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 4.9.2022