Asistent/ka pedagoga - noční

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola , Býchory Středočeský kraj, Kolín
Plný úvazek

16860 — 23580 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt:
Forštová Jana, Bc. Šoulová Ivana, tel.: 321 798 630, Po - Pá 8 - 14:30 hod,
e-mail: jana.forstova@domov-bychory.org,
osobně: Býchory 152, Kolín, Po - Pá 8 - 14:30 hod.

Pracovní náplň:
Asistent pedagoga - noční (20,00 - 8,00hod) na rodinné skupině DDŠ.

Požadujeme:
Kvalifikační předpoklady dle zákona 563/2004 Sb., §3, §4 a §20 a zákona 109/2002 Sb., § 18.(kurs asistenta pedagoga). Komunikační a sociální schopnosti, osobní nasazení, schopnost pracovat v týmu,uživatelskou znalost práce s PC. Psychická odolnost (před nástupem je nutné absolvovat psychologické vyšetření u akreditovaného psychologa). Bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Nabízíme:
Podnětný prostor pro realizaci vlastních nápadů. Plat a dovolenou dle tabulek pedagogických pracovníků, osobní ohodnocení + zvláštní příplatek. Příspěvek z FKSP na stravování, penzijní připojištění a dovolenou. Supervizi. Přátelský kolektiv.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola , Býchory
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Středočeský kraj, Kolín
  • Plat: od 16860 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.8.2022