Řidič/ka VZV

BOHEMIA RINGS s.r.o. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

26000 — 28000 Kč

Detail pracovní pozice

Popis pracovní pozice:
- Manipulace s materiálem na jednotlivých pracovištích
- Přesuny výrobků po areálu a výrobních halách
- Péče o svěřený stroj

Požadujeme:
- Vyučení v oboru není podmínkou
- Zkušenost s řízením VZV
- Práce na 8 hod. směny ranní/odp., příp. 12 hod. směny denní/noční (víkendy volné)

Zaměstnanecké výhody:
- Pravidelná revize mzdy (po zaškolení a poté jednou ročně)
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na dopravu ve výši 50%
- Příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákoníku práce
- Příplatky za práci přesčas a v noci +5% nad rámec zákoníku práce
- Dotujeme stravování v závodní jídelně ve výši 50%
- Dárky při životních a pracovních výročích
- Zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP
- Odměna za doporučení nového kolegy 20 000,-
- Slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
- Sleva 50% z ceny produktů výrobce GEOMAG
- Široká možnost vzdělávání a osobního růstu
- Možnost pravidelného praní firemních oděvů
- Odměna za uskutečněný zlepšovací návrh
- Možnost účasti na firemních akcích

Kontakt: telefonicky Po - Pá 8:00 - 14:00 nebo emailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMIA RINGS s.r.o.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.8.2022