Dělník v pekárenské výrobě - myčka přepravních obalů - DPP

SEMAG spol. s r.o. Moravskoslezský kraj, Karviná
Dohoda o provedení práce

140 — 140 Kč

Do stávajícího týmu skladníků přijmeme kolegu pro mytí přepravních obalů.
Práce vhodná pro aktivní důchodce
Náplň práce:
- volné místo dělník v pekárenské výrobě - myčka přepravních obalů
- práce vhodná pouze pro muže z důvodu vysoké fyzické zátěže (práce v tempu)
- ranní směny pondělí - pátek, od 6,00 hod
- občasná výpomoc v sobotu
- nepravidelné směny

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce, zátěž hlukem)
- podmínkou je pracovní morálka a docházka
- zodpovědnost, spolehlivost
- časovou flexibilitu
- chuť pracovat, učit se novým věcem
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami
- preferujeme dlouhodobou spolupráci

Způsob kontaktu: osobní schůzku nutno sjednat předem telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SEMAG spol. s r.o.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Karviná
  • Plat: od 140 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.7.2022