IT technik

Jindřich Valenta Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

40000 Kč

Jsme šikovná, česká firma, která vyrábí elektrospotřebiče a snaží se to dělat trochu jinak, chytře. Máme za sebou 31letou historii a v posledních letech také značný růst, na příští rok je cíl překročit miliardový obrat. Stáváme se tak větší firmou, jak svým obratem, tak počtem zaměstnanců, takže si nyní klademe za cíl zefektivňovat své pracovní procesy. Většina těchto aktivit se opírá a dobře fungující IT systémy. Proto hledáme posilu do týmu.

Náplň práce:
- Správa a údržba a nákup HW + SW (telefony, notebooky, správa uživatelských účtů apod.)
- Příprava a nasazení HW + SW pro zaměstnance a pobočky
- Příprava a zavádění pravidel spojených s užíváním HW a SW ve firmě
- Účast na vývoji a zlepšování interního informačního systému a jeho následné implementaci
- Podpora interních a B2B uživatelů
- Práce XML, EDI

Hledáme právě Tebe, pokud máš:
- Vzdělání v oboru IT nebo relevantní praxi
- Znalost administrace Windows 10 a 11
- Základní orientace ve fungování sítí
- Logické a analytické myšlení
- Komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti

Proč k nám?
- zázemí české firmy Jindřich Valenta - Concept s 31letým působením v oboru
- příležitost rozvíjet nové tvůrčí projekty
- místo výkonu práce - Choceň
- občasná práce z domu
- vzdělávací akce, školení, příspěvek na stravování, teambuildingy
- služební telefon a notebook
- 25 dní dovolené po zkušební době
- výběrová káva na pracovišti

Zaměstnanecké výhody: zajímavé pracovní ohodnocení, silné zázemí společnosti, příspěvek na stravování, vzdělávací akce, školení

Pokud Tě tato pracovní pozice oslovila, zvu Tě k nám na firmu na výbornou kávu, při které si popovídáme. U nás se můžeš těšit na lidského šéfa, který dává lidem důvěru a volnost nápadům a kreativitě a čeká tě team lidí, který má rád otevřenou a vstřícnou komunikaci.
Je to pro tebe výzva? Neváhej a pošli nám svůj životopis.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Jindřich Valenta
  • Termin: 4.7.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.9.2022