Vedoucí Charitní pečovatelské služby Blovice, Spálené Poříčí

Diecézní Charita Plzeň Plzeňský kraj, Plzeň-jih
Plný úvazek

31000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

Nabízíme:
- úvazek 1,0
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- termín nástupu: ihned, případně na základě dohody
- dobré mzdové ohodnocení
- práci v dobrém kolektivu
- možnost aktivního řízení týmové činnosti, která má jasný smysl a významný dopad na kvalitu života seniorů, nemocných a jejich rodin ve svěřené lokalitě
- vedení přátelského a zkušeného pracovního kolektivu
- zázemí respektované organizace s téměř 30letou tradicí pomoci lidem

Předpoklady:
- ukončené středoškolské vzdělání
ukončené vysokoškolské vzdělání, praxe v oboru je výhodou
- vzdělání dle zák. 108/2006 Sb., O sociálních službách - pozice sociální pracovník výhodou, nebo nutná znalost zák.108/2006 Sb.
- zkušenost s vedením vícečlenného týmu
- výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, schopnost vytvářet dobré podmínky pro vnitřní spolupráci týmu
- pečlivost při vedení dokumentace, znalost práce na PC
- čistý trestní rejstřík
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost, flexibilita
- ŘP sk.B

Náplň práce:
- Odpovědnost za kvalitu poskytované pečovatelské služby na území obcí Blovice, Vlčice, Zdemyslice, Seč, Vlčtejn, Letiny, Chocenice, Ždírec, Drahkov, Žákava a Spálené Poříčí. Služba je poskytována pondělí až pátek 7:00 - 15:00, 18:00 - 20:00 a v sobotu a neděli od 8:00 - 13:00.
- Vedení pracovního týmu služby a agendy k tomu náležející, přenos informací do týmu služby, spolupráce s ostatními úseky organizace, spolupráce se samosprávou a státní správou.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte prosím do 15. 7. 2022
e-mailem na adresu Mgr. Tereza Landová: tereza.landova@dchp.charita.cz
K podání informací na tel.: 731433002 od 11. do 14. 7. 22, nebo e-mailem.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za váš zájem, pracovat v organizaci Diecézní charita Plzeň.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Diecézní Charita Plzeň
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-jih
  • Plat: od 31000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.9.2022