Pracovník/ce v sociálních službách do svíčkařské dílny, v sociálně terapeutické dílně

Charita Moravská Třebová Pardubický kraj, Svitavy
Zkrácený úvazek

11500 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: přímé poskytování služeb klientům dle Zákona 108/2006 O sociálních službách (každodenní kontakt a práce s klientem s lehkým mentálním postižením nebo chronickým duševním onemocněním), podpora klientů ve svíčkařské dílně, dle potřeby zástup v dalších terapeutických dílnách, podpora klientů při naplňování jejich individuálních cílů, úzká spolupráce s vedoucí služby, sociálním pracovníkem a kolegy - týmová i individuální práce
POŽADAVKY: vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., min. kurz pro Pracovníky v sociálních službách, kreativita, estetické cítění, výtvarné techniky, šití výhodou, schopnost týmové práce, empatie, jednání s klienty a jejich aktivní zapojování do činností, schopnost organizovat vlastní práci, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, aktivita, schopnost příjemné komunikace a vystupování, spolehlivost, férové jednání, loajalita, ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami, výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení, možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání, práci v příjemném prostředí a fajn kolektivu, týmovou spolupráci, zaškolení, podporu externího supervizora, možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost, 6 týdnů dovolené, další firemní benefity, nástup 1.9.2022 nebo dle dohody
KONTAKT: Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis. Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání. Přihlášky zasílejte do 15. 07. 2022 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PSS STD", nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz. Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru. Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Charita Moravská Třebová
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 11500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 21.7.2022