prodavač/ka potravinářského zboží

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
Plný úvazek

22000 — 28000 Kč

Detail pracovní pozice

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM (kolarova@rabbit.cz)
Náplň práce:
Prezentace a doplnění zboží, obsluha zákazníků s aktivní nabídkou, sanitace.
Požadujeme:
aktivní přístup, sympatické proobchodní vystupování, samostatnost, spolehlivost, praxe v obchodu (výhodou)
Nabízíme:
- pracovní smlouvu a prodloužení na NEURČITO
- práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu,
- motivační ohodnocení (22.000 až 28.000 Kč měsíčně v závislosti na tržbě),
- příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách,
- časově nenáročnou směnnost, flexibilitu,
- důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
Nástup: Možný ihned
V případě zájmu kontaktujte: Oblastní vedoucí Eva Kolářová, tel: 727 884 379; kolarova@rabbit.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.9.2022