Referent/ka pro studium

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Plný úvazek

29000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
" Zpracovává harmonogram AR.
" Zodpovídá za aktualizaci údajů svěřeného úseku (např. na webu FSE nebo nástěnce).
" Eviduje spisy studentů v elektronické i tištěné podobě.
" Archivuje studijní dokumentace.
" Vyřizuje žádosti studentů (zanechání studia, přerušení studia, dodatečné zapsání předmětu, odepsání předmětu, uznání předmětu atd.), uchazečů a institucí.
" Provádí skartaci studijních dokumentů.
" Komunikuje osobně se studenty nebo prostřednictvím telefonní a emailové komunikace.
" Vydává potvrzení o studiu.
" Vyhotovuje aktuální seznamy studentů a uchazečů.
" Připravuje výzvy k?vyjádření k?podkladům rozhodnutí ve věci ukončení studia.
" Připravuje, tiskne a zasílá rozhodnutí (poplatky, přijímací řízení, ukončení studia, přerušení studia atd.).
" Zpracovává předměty a studijní plány všech studijních programů v?IS STAG (zadávání nových předmětů, studijních plánů, změny v?sylabech předmětů, změny vyučujících atd.)
" Kontroluje průběh studia v?IS STAG (na začátku AR + před SZZ).
" Vyřizuje agendu stipendií (pomocné vědecké síly, prospěchová stipendia, mimořádná stipendia atd.).
" Zpracovává a vede agendu související s?poplatky za studium.
" Zpracovává agendu přijímacího řízení (kontrola a zpracování přihlášek ke studiu, převod uchazečů v?IS STAG do přijímacího řízení, kontrola poplatku za přijímací řízení, rozdělení uchazečů do daných skupin, příprava a tisk písemných testů k přijímací zkoušce, zadávání výsledků do IS STAG a následně i do písemné přihlášky do studia, zpracování rozhodnutí přijímacího řízení atd.).
" Zpracovává odvolání k rozhodnutím (přijímací řízení, ukončení studia, rozhodnutí o vyměření poplatku za delší studium atd.)
" Přijímá podklady pro zadání bakalářských prací, tiskne zadání, přijímá podklady pro vydání stanoviska Etické komise.
" Přijímá a kontroluje formální náležitosti bakalářských a diplomových prací.
" Přijímá a eviduje přihlášky ke státní závěrečné zkoušce.
" Zpracovává a tiskne potvrzení o státní závěrečné zkoušce.
" Kontroluje výsledky státních závěrečných zkoušek.
" Tiskne zápisy ze státních závěrečných zkoušek.
" Tiskne diplomy a diploma supplement.
" Zajišťuje organizaci imatrikulace prvních ročníků a promoce absolventů.
" Zajišťuje další činnosti dle pokynů děkana a proděkana pro studium.
" Vedení agendy Erasmus +

Požadavky:
" vysokoškolské vzdělání,
" aktivní znalost angličtiny, znalost dalšího jazyka výhodou,
" velmi dobrá práce s počítačem - MS Office,
" schopnost samostatné práce,
" administrativní a organizační dovednosti,
" komunikativnost, spolehlivost, časová flexibilita,
" řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
" týmovou práci,
" podpora při zvyšování odborné kvalifikace,
" nástupní plat: mzdová třída N8 v souladu s Vnitřním mzdovým předpisem UJEP,
" pracovní smlouva na dobu určitou,
" zkušební doba 3 měsíce,
" benefity - stravenky, UNIŠEKY, příspěvek na důchodové pojištění, 6 týdnů dovolené.

Předpokládaný datum nástupu: 15. 08. 2022
Pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené

Místo výkonu: Fakulta sociálně ekonomická studií UJEP v Ústí nad Labem

Bližší informace: Ing. Dagmar Kubišová, tel. 475 284 715

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

  • Zaměstnavatel: Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  • Termin: 15.8.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Ústí nad Labem
  • Plat: od 29000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2022