Referent/referentka ekonomického oddělení

MSV STUDÉNKA s.r.o. Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Plný úvazekZkrácený úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

z: 01.07.2022 Vhodné i pro OZZ.
Orientujete se v účetnictví a baví Vás administrativní práce? Aktivně přistupujete k zadaným úkolům a pečlivost je pro vás samozřejmostí? Pak pro Vás máme zajímavou nabídku.
Rodinná firma MSV STUDÉNKA s.r.o. se sídlem v Bílovci hledá šikovného kolegu nebo kolegyni na zkrácený úvazek na pozici Referent / referentka ekonomického oddělení.

Co by měl/a umět a mít ideální kandidát / kandidátka na tuto pozici?
o minimálně SŠ vzdělání,
o praxe v oboru není podmínkou,
o znalost práce na PC,
o zkušenosti s účetním programem výhodou,
o pečlivost, spolehlivost, loajalita.

Jaká je náplň práce? Tak v krátkosti:
o spolupráce s účetní na vedení účetnictví,
o kontrola správnosti a zaúčtování účetních dokladů,
o vykonávání dílčích administrativních prací,
o příprava podkladů, formálních dokumentů pro nadřízené.

Co můžeme nabídnout? A je toho ještě víc…
o práci na zkrácený úvazek v jednosměnném provozu - úvazek dle domluvy,
o práci v prosperující a stále se rozvíjející firmě,
o možnost školení a dalšího vzdělávání,
o kurz anglického jazyka,
o stravenkový paušál,
o příspěvek na životní pojištění,
o příspěvky na dovolenou a Vánoce,
o dovolená navíc dle odpracovaných let.

Kontakt: Mgr. Monika Jošková, MBA, telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hod., na č.: 775 979 926, e-mail: joskova.monika@msvstudenka.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MSV STUDÉNKA s.r.o.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.7.2022