DISPEČER / DISPEČERKA

VODA CZ SERVICE s.r.o. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazek

30000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou, s následující smlouvou přechod na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned.

Náplň práce: plánování činností servisů a dopravy dle požadavků zákazníků; komunikace se zákazníky; správa Harmonogramu; archivace požadavků zákazníků na servis a jejich předávání projektovým manažerům nebo servisním technikům; zajišťování podkladů pro fakturaci vč. ostatních podkladů (diagnostické listy, fotodokumentace); spravování agendy týkající se odpadového hospodářství; výpomoc projektovým manažerům s dokumentacemi zakázek; nutnost pohotovostního režimu - telefon.

Požadavky: úplné SŠ vzdělání s maturitou; uživatelská znalost práce na PC; praxe na obdobné pozici výhodou; orientační schopnosti; samostatnost, komunikativnost; odolnost vůči stresu; řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na dovolenou.

Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.: 603 554 888, e-mail: schrofelova@vodacz.com (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: VODA CZ SERVICE s.r.o.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.8.2022