Administrativní podpora reklamací v oblasti bankovnictví

ZEBRA OUTSOURCING, s.r.o. Olomoucký kraj, Olomouc
Zkrácený úvazek

15000 — 20000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo vyhrazeno pro OZP.
Úvazek 20 hod - 40 hod.
Nástup dle dohody.

NÁPLŇ PRÁCE:
• vytváření smluvní dokumentace
• zadávání dat do interních systémů
• zadávání změn v úvěrových smlouvách, zpracování dodatků úvěrových smluv a následně kontrola klientských závazků
POŽADAVKY:
• středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
• uživatelská znalost práce na PC
• pečlivost a samostatnost
• znalost bankovního prostředí a praxe není podmínkou
• hledáme kandidáty ochotné učit se nové věci
Zaměstnanecké výhody:
• možnost práce na zkrácený úvazek
• možnost práce z domova
• 20 dní dovolené a 8 dní zdravotního volna, volné víkendy a svátky
• individuální přístup a péči – zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, aby se u nás zaměstnanci cítili co nejlépe a byli spokojení
pestrý benefit program - zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je pro nás priorita (příspěvek na stravování, Benefit Plus karta, masáže zdarma, lístky do kina, dotované volání a další benefity na míru pro naše OZP zaměstnance

Kontakt možný emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 9:00 hod do 17:00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ZEBRA OUTSOURCING, s.r.o.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 15000 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 30.8.2022