KONZULTAČNÍ, PORADENSKÁ ČINNOST V ODD. OSVČ OSSZ HK

Česká správa sociálního zabezpečení Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Služební poměr

24100 — 28920 Kč

- Náplň práce: provádění konzultační a poradenské činnosti v ucelené odborné agendě státní správy včetně vydávání stanovisek:
- poskytování odborné pomoci OSVČ ve věcech nemocenského a důchodového pojištění, zpracovávání agendy spojené se vznikem, trváním a ukončením pojistného poměru OSVČ v nemocenském a důchodovém pojištění,
- kontrola plnění povinností OSVČ - povinnost ohlašovací, přihlašovací, správnost placení doplatků pojistného, záloh na pojistné na důchodové pojištění a příp. pojistného na nemocenské pojištění,
- zpracovávání přehledů o příjmech, výdajích a dalších údajích o pojistném na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti za příslušný rok a rozhodnutí v agendě OSVČ.
V případě zájmu se přihlaste do výběrového řízení nejpozději do 19. 7. 2022.
Bližší informace o volném místě a způsob přihlášení do výběrového řízení naleznete na: https://www.cssz.cz/web/cz/volna-mista-sluzebni-pomer/-/asset_publisher/WJHiGtbqMEqv/content/odborny-vrchni-referent-konzultacni-poradenska-cinnost-v-organizacnim-utvaru-oddeleni-osvc-ossz-hradec-kralove?_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_WJHiGtbqMEqv_redirect=https%3A%2F%2Fwww.cssz.cz%2Fweb%2Fcz%2Fvolna-mista-sluzebni-pomer%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_WJHiGtbqMEqv%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_WJHiGtbqMEqv_cur%3D0%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_WJHiGtbqMEqv_assetEntryId%3D1851693

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Česká správa sociálního zabezpečení
  • Termin: 22.8.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 24100 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2022