Hlavní účetní

Úřad práce České republiky Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazekSlužební poměr

21260 Kč

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

Pracovní místo: hlavní účetní
ID 10001500

Pracoviště: Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Brně, Odbor kancelář krajské
pobočky, Oddělení ekonomické, Polní 1011/37, 659 59 Brno

Hlavní náplň činnosti:
Komplexní vedení účetnictví účetní jednotky včetně vedení účetních knih a sestavování
účetní závěrky za účelem jejího předávání do Centrálního systému účetních informací státu.
Práce v IS SAP. Provádění účtování v rámci svěřených agend. Přebírání a předávání
informací mezi IS SAP a externími agendovými systémy. Provádění úkonů zástupce hlavní
účetní v rámci finanční kontroly dle vnitřních předpisů a v souladu s platnou legislativou.

Kvalifikační a další požadavky:
• Vzdělání vyšší odborné nebo VŠ bakalářské
• Praxe ve státní správě výhodou
• Organizační a komunikační schopnost
• Výhoda znalost IS SAP
• Aktivní znalost PC (MS Word, MS Excel, Internet, Outlook)
• Odolnost vůči stresu
• Samostatnost, pečlivost, důslednost, schopnost týmové práce
• Občanská a morální bezúhonnost
• Časová flexibilita a loajalita

Pracovní podmínky:
• platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 10, po zkušební době
možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci
• pružná pracovní doba – 40 hodin týdně
• předpokládaný nástup srpen 2022
• pracovní poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
• 5 týdnů dovolené
• 5 dní indispozičního volna (sick days)
• 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
• stravenky v hodnotě 90 Kč
• příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
• odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis
a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 11.7.2022 včetně na
e-mailovou adresu: vyberova.rizeni.bm@uradprace.cz nebo písemně na adresu:

Úřad práce České republiky
Krajská pobočka v Brně
Polní 1011/37
659 59 Brno

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 21260 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 12.7.2022