strážný/strážná

VKUS-BUSTAN s.r.o. Jihočeský kraj, Tábor
Zkrácený úvazek

15500 — 17000 Kč

Detail pracovní pozice

MÍSTO VYHRAZENO PRO OZZ a OZP!
PRVOTNÍ KONTAKT TELEFONICKY.
Náplň práce:
- krátká a fyzicky nenáročná obchůzková činnost
- jednoduchá písemná evidence
- ranní a noční směny
- práce na zkrácený úvazek.
Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- certifikát strážný (výhodou), nikoli podmínkou
- komunikační schopnosti
- základní znalost práce na počítači
- důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita.
Nabízíme:
- zajímavé mzdové ohodnocení od 115,-Kč do 125,-Kč/hod. dle příplatků
- výplata mzdy v pevných termínech na účet nebo složenkou
- zázemí stabilní a specializované firmy
- možnost profesního růstu
- individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Jihočeský kraj, Tábor
  • Plat: od 15500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.10.2022