DĚLNÍK/DĚLNICE V PRÁDELNĚ

Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
Plný úvazek

17070 — 17070 Kč

Detail pracovní pozice

A11 z:1/7/2022
Náplň práce:
- manipulace s prádlem, určování technologie praní, provádění běžné údržby zařízení na praní, odstřeďování, sušení a žehlení prádla
- strojní žehlení oděvů, včetně pánských košil, dámských blůz a pracovních oděvů na žehlících lisech, včetně ručního dožehlování a skládání
- ruční žehlení oděvů žehličkami všech typů
- kontrola prádla, zda není poškozeno, třídění, značení, drobné opravy prádla - použití elektrického šicího stroje a ruční šití a další práce dle pokynů nadřízeného.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou, po roce možnost prodloužení smlouvy
- účast na školení zajišťovaných zaměstnavatelem.
Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- možnost osobního ohodnocení po zapracování a mimořádných odměn
- příspěvek z FKSP ve výši 4.000,- Kč na dovolenou a rekreaci, příspěvek na dětský tábor,
příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce
- oběd za cenu 25,- Kč, 5 týdnů dovolené.
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

  • Zaměstnavatel: Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  • Termin: 18.7.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
  • Plat: od 17070 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.9.2022