Recepční kliniky

GOLD ONE s.r.o. Zlínský kraj, Zlín
Plný úvazek

30000 — 40000 Kč

NUTRIADAPT Weight Management Clinic je úspěšnou evropskou sítí profesionálních klinik, které pomáhají lidem
dosáhnout jejich vysněného vzhledu úpravou celkové tělesné hmotnosti s podporou lokální redukce nadbytečných
tukových polštářů propojením tradičního výživového poradenství s moderními neinvazivními procedurami
přístrojového ošetření.

NUTRIADAPT Weight Management Clinic je vyhledáván především pro svou odbornost, profesionalitu, vysokou
míru úspěšnosti, prozákaznickou orientaci a nadstandardní péči o své klienty.

Co vás čeká
Jako recepční zajišťujete plynulý chod kliniky, vytváříte stabilní zázemí a jste podpora pro naše specialisty
-obsluha klientely přímo na poradně, telefonicky či emailem
-organizace kalendáře
-vedení skladové evidence
-udržování čistoty na pracovišti
-příjemné pracovní prostředí v týmu s dobrou energií, na které nám záleží

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Jste silná v komunikaci s klienty a máte ráda věci pod kontrolou? Jste zodpovědná a umíte vykonávat úkoly
samostatně? Potom do svého týmu hledáme právě tebe.
Výhodou bude, pokud budete týmový hráč, který umí udržovat dobrou náladu na pobočce a do práce se pouští
s nadšením.

Co vám můžeme nabídnout
-nástup od 1.9.2022
-Práci na hlavní pracovní poměr ve dnech pondělí - pátek. O víkendu a svátcích raději odpočíváme než
pracujeme.
-Odpovídající finanční ohodnocení. Všech kolegů v našem týmu si velmi vážíme a proto vás i řádně
oceníme.
-Vynikající kolektiv s velkou dávkou elánu.

Napište nám, ať Vás můžeme pozvat na osobní setkání :)
Nezapomeňte zaslat Váš životopis včetně fotografie.

Zaměstnanecké výhody: Sleva na foremní výrobky, vzdělávací kurzy, provize z prodeje

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GOLD ONE s.r.o.
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Zlín
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.9.2022