prodavač/-ka

ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o. Liberecký kraj, Semily
Zkrácený úvazek

10000 — 13000 Kč

Náplň práce: prodej sortimentu v oblasti kosmetika, drogerie, papirnictví, zahrádkářské potřeby. Zákaznické poradenství, vybalování, vystavování zboží, práce s pokladnou, údržba čistoty prodejny, zástup za vedoucí prodejny.

Požadujeme: Čistý trestní rejstřík, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, flexibilitu, zkušenosti s prodejem, uživatelská znalosti práce s PC, znalost oboru drogerie výhodou.

Nabízíme: motivační finanční ohodnocení, provize z prodeje, nákup drogerie za velkoobchodní ceny, stravenky, profesionální a přátelský kolektiv.

kontakt: e-mailem info@primadrogerie.cz, telefonicky

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o.
  • Termin: 28.6.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Semily
  • Plat: od 10000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.9.2022