specialista/ka dávek PNP a DOZP

Úřad práce České republiky Ústecký kraj, Louny
Plný úvazek

19730 Kč

Detail pracovní pozice

místo výkonu práce: Pracoviště Žatec
Služební místo: Specialista/specialistka dávek PnP a DOZP
Pracoviště: Oddělení nepojistných sociálních dávek Odboru Kontaktního pracoviště v Žatci Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem
Hlavní náplň činnosti:
Zajišťování agendy při poskytování dávky příspěvku na péči (PnP) a dávek pro osoby se zdravotním postižením (DOZP).
Poskytování poradenství v oblasti dávek PnP a DOZP.
Zpracování žádostí v aplikaci, vyhodnocování nároku na dávky a plnění úkolů
a povinností vyplývajících ze zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách,
ze zákona č. 329/2011 Sb., o poskytování dávek osobám se zdravotním postižením
a ze zákona 500/2004 Sb., správní řád.
Kvalifikační a další požadavky:
minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
znalost práce na PC (MS Office)
výborné komunikační schopnosti
odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
profesionální vystupování, psychická odolnost
svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě
Pracovní podmínky:
platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy,
po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
pružná pracovní doba - plný úvazek
předpokládaný nástup od 1. srpna 2022
pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené
5 dní indispozičního volna (sick days)
1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
stravenky v hodnotě 90 Kč
příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději dne 7. července 2022 na e-mailovou adresu eva.bartosova1@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Louny
  • Plat: od 19730 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 7.7.2022