Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

170 Kč

požadujeme: manuální zručnost, fyzická zdatnost, aktivní přístup k práci.
Výhodou: řidičské oprávnění sk. C a T.
Pracovní náplň : manipulace se zemědělskou a lesní technikou, manipulace se zbožím, montáž strojů, práce v dílně.
Nabízíme : možnost finančního růstu, možnost získání průkazu na VZV.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky od 8.00 - 15.00 hod..

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 170 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.9.2022