TECHNIK / TECHNIČKA PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB

ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. Královéhradecký kraj, Jičín
Plný úvazek

29500 — 37500 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
o vzdělání SPŠ nebo VŠ stavební,
o vzdělání nebo praxe z dopravního stavitelství výhodou,
o orientace v předpisech (zákony, ČSN, TP…) pro silniční stavby vítána
o řidičský průkaz sk. B
o znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook)
o samostatnost, flexibilita, spolehlivost
Náplň práce:
Při přípravě staveb
Připravuje podklady pro investiční záměry. Zajišťuje přípravu staveb, zadání vypracování projektové dokumentace (průzkum, diagnostika a stavební dokumentace), její posouzení a schválení. Zajišťuje majetkovou přípravu staveb (příprava podkladů pro správní řízení, zjištění vlastníků nemovitostí a další podklady pro jednání o výkupech pozemků, příprava příslušných smluv. Zajištění povolení staveb dle stavebního a silničního zákona, projektových dokumentací, zpracování technických podkladů pro výběrová řízení objednatele. Podílí se na kontrole rozpočtů a projektů.

Při realizace staveb
Zajišťuje výkon technického dozoru staveb. Provádí kontrolu jakosti u zhotovitelů dle platných předpisů a odpovídá za převzetí prací a fakturaci stavby dle schválené PD. Zajišťuje užívání stavby dle stavebního zákona. Připravuje podklady pro zařazení stavby do majetku objednatele. Zajišťuje majetkové vypořádání dokončené stavby, kontroluje dodržování stavebního zákona a předpisů o dokumentaci staveb, účastní se posuzování, schvalování a uvádění do trvalého provozu staveb na spravované silniční síti. Zajišťuje potřebné podklady pro realizaci dotačních titulů. Sleduje stavbu v záruční době, v případě výskytu vad, zajišťuje jejich odstranění.
Více naleznete na www.uskhk.eu. Životopisy zasílejte na adresu: ludmila.vlckova@uskhk.eu.
Do předmětu uveďte: "technik PRS JC". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Výhody:
odobré zázemí stabilní společnosti, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené
ostravenky v hodnotě 120,- Kč
oprůměrná roční hrubá mzda 465 000,- Kč včetně odměn
opříspěvek na "penzijní připojištění nebo spoření" ve výši 1500,- Kč/měsíc

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Jičín
  • Plat: od 29500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.9.2022