Všeobecná sestra/bratr v domácí hospicové péči

Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s. Jihočeský kraj, Prachatice
Plný úvazekZkrácený úvazek

27100 Kč

Mzda: od 27100 Kč/měsíc + příplatky za noční, SO a NE (+ navýšení platu po zkušební době), atraktivní náborový příspěvek

Výkon práce: Prachatice a okolí s dojezdem do cca 25km
Požadované vzdělání: Zdravotní sestra s platnou registrací
Nástup: dle domluvy, ideálně ihned
Náplň práce: poskytování domácí hospicové péče v rodinách pacientů
Požadujeme: Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu; pozitivní vztah k lidskému životu, empatie, komunikativnost, trpělivost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, zdravotní způsobilost, odolnost vůči psychické zátěži; zkušenost s hospicovou péčí výhodou, bezúhonnost, řidičský oprávnění skupiny B - aktivní řidič,

Benefity: firemní oblečení, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, supervize, zajištění dalšího potřebného vzdělávání, malý přátelský kolektiv zapálený pro dobrou věc

Popis činnosti: poskytování odborné zdravotní a paliativní péče pacientům v jejich domácím prostředí; sledování fyziologických funkcí pacienta a zaznamenávání jeho stavu; psychická podpora umírajícím a jejich blízkým, spolupráce s rodinou; úzká spolupráce s lékařem; vedení příslušné dokumentace.

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu info@hospicjakub.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Jihočeský kraj, Prachatice
  • Plat: od 27100 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.9.2022