Provozní pracovník/pracovnice

Podkrušnohorská svobodná Základní škola a Mateřská škola Ústecký kraj, Chomutov
Zkrácený úvazek

16500 Kč

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: barbora.novakova@zemeskola.cz

Sháníme do naší školy člověka, který vítá zdravou stravu, není mu cizí zdravý životní styl a rád tráví čas s dětmi.

Náplň práce:
Nákup surovin + příprava zdravých svačin pro děti
Dovoz obědů pro děti z mateřské školy
Sestavování jídelníčků
Administrativa s tímto spojená (základní znalost práce na PC, znalost Word, Excel, vedení spotřebního koše)

Požadujeme:
Kreativního člověka, který má kladný vztah ke zdravé stravě
Zodpovědný přístup k práci a dodržování předepsaných norem
Řidičský průkaz skupiny B
Samostatnost
Praxe vítána

Nabízíme:
Pracovní dobu od 8:30 do 14:30
Komunitní zázemí
Přátelské otevřené prostředí
Kompletní zaškolení

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

  • Zaměstnavatel: Podkrušnohorská svobodná Základní škola a Mateřská škola
  • Termin: 15.8.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Chomutov
  • Plat: od 16500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.10.2022