Stavební dělník

Silnice LK a.s. Liberecký kraj, Semily
Plný úvazek

24000 — 25000 Kč

Detail pracovní pozice

vzdělání: zák., vyuč.,

Náplň práce:
-stavební práce na opravách mostů, propustků a pozemních staveb dle zadání
-provádění pomocných prací při realizaci stavebních zakázek
-odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO

Požadujeme:
-ZŠ/SOU ideálně v oboru zedník, stavební dělník, tesař případně v jiné profesi
-praxe na stavbách výhodou
-manuální zručnost
-ŘP. sk. B podmínkou
-časová flexibilita
-samostatnost, spolehlivost
-ochota dále se profesně rozvíjet

příspěvek na stravování, školení, 5 týdnů dovolené, kvartální odměny, zdravotní placené volno (až 4 dny/rok), možnost dalšího profesního vzdělávání, příspěvky na penzijní připojištění, pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli, sociální fond

kontakt: e-mailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Silnice LK a.s.
  • Termin: 27.6.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Semily
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.8.2022