uklízeč/uklízečka

2 JCP a.s. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

19000 Kč

Detail pracovní pozice

JAKÁ NÁPLŇ PRÁCE VÁS ČEKÁ
o Úklid výrobní haly nebo také kanceláře

JAKÉ ZNALOSTI A VLASTNOSTI BYSTE MĚLI MÍT
o Dobrý zdravotní stav
o Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
o Praxe výhodou

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
o Pouze ranní směnu od 6:00 do 14:30
o Teplé i chlazené obědy od 24,- Kč
o 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu
o Roční odměnu, příplatky za práci přesčas
o Výhodné mobilní tarify pro vás i vaši rodinu
o Odměnu za doporučení dalšího zaměstnance 20.000,- Kč
o Zábavné firemní společné akce

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: 2 JCP a.s.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.8.2022