Referent - referentka nákupu

KASPER KOVO s.r.o. Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazek

29000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

REFERENT - REFERENTKA NÁKUPU
Stručný popis pracovní pozice:
•Vyhledávání vhodných dodavatelů
•Nákup materiálů pro výrobu
•Nákup materiálů nevýrobní povahy, nákup služeb
•Poptávky materiálů, porovnání došlých nabídek
•Vedení evidence vývoje materiálových vstupů
•Řešení reklamací
Požadujeme
•SŠ vzdělání, strojní zaměření výhodou
•Komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
•Obchodní dovednosti – praxe na této nebo obdobné pracovní pozici ve strojírenské firmě
•Řidičský průkaz skupiny B
•Časovou flexibilitu v zaměstnání
•Znalost práce na PC
•Komunikativnost, spolehlivost, pečlivost
Nabízíme
•Odpovídající finanční ohodnocení s progresivní motivační složkou (možnost nadprůměrného výdělku)
•Zaměstnanecké benefity
•Možnost dalšího rozvoje na oddělení i v rámci celé firmy
•Perspektivní zaměstnání ve strojírenské firmě s exportním zaměřením
•Nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity
•Příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna
(výběr ze 2 polévek, 5 hlavních jídel + jídla ze stálé nabídky)
•Příspěvek na penzijní připojištění
•Stravenky a cestovné na mimořádné směny
•Měsíčně - stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace
a aktivně používaný cizí jazyk
•6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas
dle vlastního výběru
•Dotované občerstvení z výdejních automatů
•Dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
•Pracovní volno 1 – 2 dny s náhradou mzdy navíc při
mimořádných životních událostech
•A další benefity dle aktuální
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu, v termínu do 8.7.2022
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer,
KASPER KOVO s. r. o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: +420 499 827 163
MOB.: +420 731 192 923
MAIL: d.papikova@kasperkovo.cz
WEB: www.kasperkovo.cz | kaspergroup.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KASPER KOVO s.r.o.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 29000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 8.7.2022