Pracovní konzultant-ka/pracovní asistent-ka, sociální pracovník

Rytmus Liberec, o.p.s. Liberecký kraj, Česká Lípa
Plný úvazek

23000 — 27000 Kč

Detail pracovní pozice

Nabízíme:
- zajímavou, různorodou a kreativní práci v kanceláři i v terénu
- zaškolení, metodické vedení, supervizi a další rozvoj a vzdělávání
- prostor pro realizaci vlastních nápadů, prostor pro invenci a seberozvoj
- dovolená navíc, home office, teambuilding
- mobilní telefon s neomezeným tarifem, i k osobnímu užívání
Náplň práce:
- individuální i skupinová práce s lidmi se zdravotním znevýhodněním za účelem jejich osamostatnění se a podpora při hledání a získání zaměstnání. Více na www.rytmusliberec.cz
- spolupráce se zaměstnavateli, sociálními službami, školami a ostatními institucemi, rodinnými příslušníky, opatrovníky
- prezentace služby veřejnosti
Požadavky:
- odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. - § 110 sociální pracovník, nebo § 116 pracovník v sociálních službách
- možný souběh s dokončovaným studijním oborem
- praxe v oboru výhodou
- zodpovědný přístup k práci, tvořivé a otevřené myšlení, samostatnost, aktivní přístup k řešení úkolů, komunikační schopnosti, flexibilita, trpělivost, empatie, schopnost pracovat samostatně i v týmu
- uživatelská znalost PC (Word, internet, Excel, Power Point)
- ochota učit se novým věcem
- výhodou ŘP sk. B
Nástup: ihned, případně dle dohody
Kontakt: Bc. Josef Čonka - 776 889 775
Životopis a motivační dopis zasílejte na rytmusliberec@seznam.cz, do 15. 07. 2022, vybraní uchazeči budou telefonicky přizvání k výběrovému řízení. Termín bude telefonicky upřesněn.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Rytmus Liberec, o.p.s.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.7.2022