ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

IGTech a.s. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

34000 Kč

Pracovní náplň: vedení menšího kolektivu zaměstnanců, zpracování nabídek, kontakt se zákazníky
Požadujeme: minimálně střední vzdělání s maturitou, zkušenost s vedením menšího kolektivu zaměstnanců, organizační dovednosti, technické myšlení výhodou, loajalita, spolehlivost, znalost práce s PC (MS Office), příjemné vystupování, odpovědný a aktivní přístup k plnění pracovních úkolů.
Nabízíme: plný úvazek (40hod./týdně), pracovní poměr na dobu neurčitou, zázemí stabilní české firmy, po zaučení a získání praxe možnost finančního růstu, možnost profesního růstu.
Nástup: od 1.7.2022
Mzda: od 34 000 Kč dle schopností
Kontaktní osoba: Bc. Andrea Zuzánková, telefon: 602 528 413, e-mail: zuzankova@igtech.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: IGTech a.s.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 34000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.10.2022