ŠIČ/-KA

Repro Interior s.r.o. Ústecký kraj, Most
Plný úvazek

17200 — 20000 Kč

Detail pracovní pozice

ŠIČ/-KA
- ranní směna (6:00 - 14:30 hod.)
POŽADAVKY:
- zkušenosti s průmyslovým šitím (autopotahy)
- SOU - dámská krejčová, krejčí, švadlena - výhodou
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- šití autopotahů pro lehké užitkové vozy
- kontrola kvality vyrobecných dílů a hlášení neshodných produktů
- údržba přiděleného stroje
Zaměstnanecké výhody: měsíční bonusy, extra prémie, stravenkový paušál, firemní akce
HLÁSIT SE: Brožková Leona, DiS., tel.: 728 214 020, e-mail: L.brozkova@reprointerior.cz, volat v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Repro Interior s.r.o.
  • Termin: 16.6.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Most
  • Plat: od 17200 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 25.8.2022