PROJEKTANT/KA - SENIOR

Consultora s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazekZkrácený úvazek

26000 — 30000 Kč

Máš zkušenosti v projekci? Skvěle! V rámci této pozice budeš kreslit a upravovat projekty skutečného stavu, pasporty objektů nebo vykreslovat projekty objektů k dotačním žádostem. Ale není to pouze o práci na židli, podklady si budeš zajišťovat přímo na objektech, případně ve spolupráci s kolegy.
Pozice je zajímavá především pro ty, kteří chtějí nejenom projektovat, ale také je pro ně zajímavá problematika energetické náročnosti budov a celkových provozních nákladů (vytápění, chlazení, TUV, osvětlení)
NÁPLŇ PRÁCE:
• vykreslování nebo úprava projektové dokumentace stávajících budov
• zaměřování objektů
• koordinace výstupů s energetickým nebo dotačním specialistou
• kompletace projektů
POŽADUJEME:
• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru
• znalost čtení výkresů
• základní znalost práce v AutoCADu nebo ArchiCADu
• zájem učit se novým věcem a rozvíjet se
NABÍZÍME:
• samostatné vedení jednotlivých zakázek
• kompletní zaškolení a pomocnou ruku
• vlastní pracovní prostor v centru Liberce, kousek od Šaldova náměstí
V případě zájmu zašli CV na adresu milan.kaska@consultora.cz a do předmětu uveď pozici, o kterou se ucházíš. Chceš se o pozici nejdřív dozvědět více? Volej na 775 979 207.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Consultora s.r.o.
  • Termin: 21.6.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 21.10.2022