výrobní operátor/operátorka ve směnném provozu

Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

20000 Kč

Detail pracovní pozice

náplň práce:
* obsluha výrobních zařízení v rámci pozice výrobního operátora.
Požadujeme:
* učenlivost, zodpovědnost
* samostatnost, spolehlivost

Jedná se o dvousměnný, třísměnný, čtyřsměnný a nepřetržitý provoz.

Nabízíme:
* zaškolení a možnost dalšího rozvoje
* příplatky za práci ve 3 směnném/4 směnném provoze
* prémie
* 5 týdnů dovolené
* zvýhodněné závodní stravování
* příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné životní pojištění
* benefitní SODEXO karta
* zvýhodněná MULTISPORT karta
* zvýhodněný Vodafone zaměstnanecký tarif/telefon
* odměny při pracovních jubileích a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy
* společenské akce pro zaměstnance
* 2x ročně deputát pro zaměstnance složený z výrobků společnosti
* možnost odkupu firemních produktů za zvýhodněné ceny
Způsob prvního kontaktu: e-mailem a telefonicky od 8.00- 16.00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 24.8.2022